Campeonato Parejas LEP. M

2001

Final-hamaseirenak

BAIKO TALDEA

2001-01-13
Barakaldes - Barakaldo
  • ALUSTIZA
  • BELOKI
  • NAGORE
  • ERRANDONEA
  • 2001-01-13
    Labrit - Iruñea
  • RETEGI II
  • ERRASTI
  • TIRAPU
  • ARMENDARIZ
  • 2001-01-21
    Izarraitz - Azpeitia
  • ALUSTIZA
  • BELOKI
  • UNANUE
  • PATXI RUIZ
  • 2001-01-20
    Alsasua - Alsasua
  • RETEGI II
  • ERRASTI
  • NAGORE
  • ERRANDONEA
  • 2001-01-27
    Labrit - Iruñea
  • ALUSTIZA
  • BELOKI
  • TIRAPU
  • ARMENDARIZ
  • 2001-01-27
    Uarkape - Arrasate
  • UNANUE
  • PATXI RUIZ
  • NAGORE
  • ERRANDONEA
  • 2001-02-03
    Igarondo - Idiazabal
  • RETEGI II
  • ERRASTI
  • ALUSTIZA
  • BELOKI
  • 2001-02-04
    Lodosa - Lodosa
  • NAGORE
  • ERRANDONEA
  • TIRAPU
  • ARMENDARIZ
  • 2001-02-10
    Labrit - Iruñea
  • RETEGI II
  • ERRASTI
  • ALUSTIZA
  • BELOKI
  • 2001-02-11
    Ereta - Tafalla
  • UNANUE
  • PATXI RUIZ
  • TIRAPU
  • ARMENDARIZ
  • ASPE TALDEA

    2001-01-12
    Larraintzar - Larraintzar
  • EUGI
  • GOÑI III
  • ETXANIZ
  • LASA III
  • 2001-01-14
    Adarraga - Logroño
  • TITIN III
  • CECEAGA
  • CAPELLAN
  • ELKORO
  • 2001-01-18
    Munguia - Munguia
  • OLAIZOLA I
  • GOÑI III
  • OLAIZOLA II
  • BERNA
  • 2001-01-21
    Adarraga - Logroño
  • ETXANIZ
  • LASA III
  • TITIN III
  • CECEAGA
  • 2001-01-28
    Astelena - Eibar
  • ETXANIZ
  • IMAZ
  • OLAIZOLA II
  • BERNA
  • 2001-01-26
    - -
  • OLAIZOLA I
  • GOÑI III
  • CAPELLAN
  • ELKORO
  • 2001-02-04
    Alberite - Alberite
  • TITIN III
  • CECEAGA
  • OLAIZOLA II
  • ARROYO II
  • 2001-02-02
    Beotibar - Tolosa
  • GONZALEZ
  • IMAZ
  • CAPELLAN
  • ELKORO
  • 2001-02-09
    Gurea - Azkoitia
  • OLAIZOLA I
  • GOÑI III
  • TITIN III
  • CECEAGA
  • 2001-02-22
    Astelena - Eibar
  • CAPELLAN
  • ELKORO
  • OLAIZOLA II
  • ARROYO II
  • Finalaurrekoa

    2001-02-17
    Labrit - Iruñea
  • ALUSTIZA
  • BELOKI
  • 22
  • UNANUE
  • ZEARRA
  • 8
    2001-02-24
    Labrit - Iruñea
  • ALUSTIZA
  • BELOKI
  • 14
  • OLAIZOLA I
  • GOÑI III
  • 22
    2001-03-03
    Labrit - Iruñea
  • ALUSTIZA
  • BELOKI
  • 22
  • TITIN III
  • CECEAGA
  • 13
    2001-02-18
    Adarraga - Logroño
  • OLAIZOLA I
  • GOÑI III
  • 10
  • TITIN III
  • CECEAGA
  • 22
    2001-02-25
    Astelena - Eibar
  • UNANUE
  • PATXI RUIZ
  • 22
  • TITIN III
  • CECEAGA
  • 17
    2001-03-04
    Astelena - Eibar
  • UNANUE
  • PATXI RUIZ
  • 14
  • OLAIZOLA I
  • GOÑI III
  • 22

    Finala

    2001-03-11
    Atano III - Donostia
  • ALUSTIZA
  • BELOKI
  • 13
  • OLAIZOLA I
  • GOÑI III
  • 22

    Frontón

    PILOTAREN APP-A

    BERRIAK, EMAITZAK, KARTELDEGIA, SARRERAK.. PILOTARI BURUZKO INFORMAZIO GUZTIA

    App Baiko en Google Play App Baiko en Apple Store

    App Baiko en Apple Store