BINAKAKO SERIE B TXAPELKETA

2024

Liga de clasificación

1. Jardunaldia

2023-11-24
Gurea - Azkoitia
  • Egiguren V
  • Eskuza
  • 22
  • De la Fuente
  • Bikuña
  • 19
    2023-11-25
    Aizarnazabal - Aizarnazabal
  • AGIRRE
  • IZTUETA
  • 22
  • ALBERDI II
  • MORGAETXEBARRIA
  • 19
    2023-11-26
    Baratze - Segura
  • ZUBIZARRETA III
  • UGARTEMENDIA
  • 22
  • SENAR (1)
  • ESKIROZ
  • 11
    2023-11-30
    Astelena - Eibar
  • Salaberria
  • Arbizu
  • 22
  • MATA (4)
  • Gaskue
  • 21

    2. Jardunaldia

    2023-12-01
    Amorebieta IV - Amorebieta-Etxano
  • ZUBIZARRETA III
  • UGARTEMENDIA
  • 22
  • SENAR (2)
  • MORGAETXEBARRIA
  • 20
    2023-12-02
    Remontival - Lizarra
  • MATA (3)
  • Gaskue
  • 22
  • De la Fuente
  • Bikuña
  • 21
    2023-12-03
    Mallabia I - Mallabia
  • Egiguren V
  • Eskuza
  • 22
  • Salaberria
  • Arbizu
  • 19
    2023-12-06
    Beotibar - Tolosa
  • AGIRRE
  • IZTUETA
  • 22
  • LARRAZABAL
  • ESKIROZ
  • 18

    3. Jardunaldia

    2023-12-08
    Atano III - Donostia
  • AGIRRE
  • SALAVERRI II (5)
  • 22
  • Salaberria
  • Arbizu
  • 12
    2023-12-09
    Labrit - Iruñea
  • LARRAZABAL
  • ESKIROZ
  • 22
  • De la Fuente
  • Bikuña
  • 13
    2023-12-10
    Bizkaia Frontoia - Bilbo
  • MATA (6)
  • Gaskue
  • 22
  • SENAR (7)
  • MORGAETXEBARRIA
  • 11
    2023-12-13
    Ederrena - Urretxu
  • Egiguren V
  • Eskuza
  • 22
  • ZUBIZARRETA III
  • UGARTEMENDIA
  • 21

    4. Jardunaldia

    2023-12-15
    Madalensoro - Oiartzun
  • AGIRRE
  • IZTUETA
  • 22
  • ZUBIZARRETA III
  • UGARTEMENDIA
  • 20
    2023-12-16
    Vall d'Hebron - Bartzelona
  • Salaberria
  • Arbizu
  • 6
  • De la Fuente
  • Bikuña
  • 22
    2023-12-16
    Labrit - Iruñea
  • LARRAZABAL
  • ESKIROZ
  • 22
  • SENAR (8)
  • ELIZEGI (9)
  • 14
    2023-12-17
    Astelena - Eibar
  • Egiguren V
  • Eskuza
  • 22
  • EXPOSITO
  • Gaskue
  • 15

    5. Jardunaldia

    2023-12-22
    Atano III - Donostia
  • De la Fuente
  • Bikuña
  • 22
  • SENAR (10)
  • SALAVERRI II (11)
  • 13
    2023-12-23
    Bizkaia Frontoia - Bilbo
  • AGIRRE
  • IZTUETA
  • 20
  • Egiguren V
  • Eskuza
  • 22
    2023-12-23
    Labrit - Iruñea
  • ZUBIZARRETA III
  • UGARTEMENDIA
  • 22
  • MATA (12)
  • Arbizu
  • 3
    2023-12-23
    Unkina - Usansolo
  • LARRAZABAL
  • ESKIROZ
  • 11
  • EXPOSITO
  • Gaskue
  • 22

    6. Jardunaldia

    2023-12-25
    Astelena - Eibar
  • Darío (13)
  • Arbizu
  • 14
  • BAKAIKOA (14)
  • MORGAETXEBARRIA
  • 22
    2023-12-26
    Beotibar - Tolosa
  • ZUBIZARRETA III
  • UGARTEMENDIA
  • 15
  • De la Fuente
  • Bikuña
  • 22
    2023-12-26
    Retegui - Barañain
  • AGIRRE
  • SALAVERRI II (15)
  • 22
  • EXPOSITO
  • Gaskue
  • 19
    2023-12-29
    Las Llanas - Sestao
  • Egiguren V
  • Eskuza
  • 20
  • LARRAZABAL
  • ESKIROZ
  • 22

    7. Jardunaldia

    2023-12-28
    Auzoeta - Ataun
  • ZUBIZARRETA III
  • UGARTEMENDIA
  • 11
  • EXPOSITO
  • Gaskue
  • 22
    2023-12-30
    Labrit - Iruñea
  • AGIRRE
  • SALAVERRI II (16)
  • 22
  • De la Fuente
  • Bikuña
  • 15
    2023-12-31
    Beotibar - Tolosa
  • ZABALA (17)
  • Arbizu
  • 12
  • LARRAZABAL
  • ESKIROZ
  • 22
    2024-01-01
    Astelena - Eibar
  • BAKAIKOA (18)
  • MORGAETXEBARRIA
  • 21
  • Egiguren V
  • Eskuza
  • Aldabe
  • 22

    8. Jardunaldia

    2024-01-05
    Amorebieta IV - Amorebieta-Etxano
  • AGIRRE
  • ELIZEGI (19)
  • 22
  • SENAR (20)
  • MORGAETXEBARRIA
  • 11
    2024-01-05
    Beotibar - Tolosa
  • Egiguren V
  • Aldabe (21)
  • 22
  • De la Fuente
  • Bikuña
  • 20
    2024-01-06
    Astelena - Eibar
  • ZABALA (22)
  • Arbizu
  • 22
  • EXPOSITO
  • Gaskue
  • 14
    2024-01-07
    Etxebarri - Etxebarri
  • ZUBIZARRETA III
  • UGARTEMENDIA
  • 15
  • LARRAZABAL
  • ESKIROZ
  • 22

    9. Jardunaldia

    2024-01-12
    Sahatsaga - Getaria
  • EXPOSITO
  • Gaskue
  • 16
  • De la Fuente
  • Bikuña
  • 22
    2024-01-13
    Labrit - Iruñea
  • AGIRRE
  • IZTUETA
  • 19
  • LARRAZABAL
  • SALAVERRI II (23)
  • 22
    2024-01-13
    Markina-Xemein - Markina-Xemein
  • ZUBIZARRETA III
  • UGARTEMENDIA
  • 22
  • SENAR (24)
  • ELIZEGI (25)
  • 5
    2024-01-14
    Ogeta - Gasteiz
  • Egiguren V
  • Eskuza
  • 9
  • Salaberria
  • Arbizu
  • 22

    10. Jardunaldia

    2024-01-19
    Donibane - Muskiz
  • AGIRRE
  • IZTUETA
  • 21
  • ZUBIZARRETA III
  • UGARTEMENDIA
  • 22
    2024-01-20
    Ezkurdi - Durango
  • LARRAZABAL
  • ESKIROZ
  • 22
  • ALBERDI II
  • ELIZEGI (26)
  • 5
    2024-01-21
    Astelena - Eibar
  • Salaberria
  • Arbizu
  • 17
  • De la Fuente
  • Bikuña
  • 22
    2024-01-21
    Astelena - Eibar
  • Egiguren V
  • Eskuza
  • 22
  • EXPOSITO
  • Gaskue
  • 16

    11. Jardunaldia

    2024-01-26
    Hendaia - Hendaia
  • Egiguren V
  • Eskuza
  • 22
  • ZUBIZARRETA III
  • UGARTEMENDIA
  • 21
    2024-01-27
    Bizkaia Frontoia - Bilbo
  • ALBERDI II
  • MORGAETXEBARRIA
  • 16
  • EXPOSITO
  • Gaskue
  • 22
    2024-01-27
    Labrit - Iruñea
  • LARRAZABAL
  • SALAVERRI II (27)
  • 5
  • De la Fuente
  • Bikuña
  • 22
    2024-01-28
    Beotibar - Tolosa
  • AGIRRE
  • IZTUETA
  • 22
  • Darío (28)
  • Arbizu
  • 9

    12. Jardunaldia

    2024-02-02
    Amorebieta IV - Amorebieta-Etxano
  • ALBERDI II
  • LIZEAGA (29)
  • 22
  • De la Fuente
  • Bikuña
  • 18
    2024-02-03
    Labrit - Iruñea
  • BAKAIKOA (30)
  • UGARTEMENDIA
  • 16
  • MATA (31)
  • Arbizu
  • 22
    2024-02-03
    Igarondo - Idiazabal
  • LARRAZABAL
  • SALAVERRI II (32)
  • 17
  • EXPOSITO
  • Gaskue
  • 22
    2024-02-04
    Atano III - Donostia
  • AGIRRE
  • IZTUETA
  • 22
  • Egiguren V
  • Eskuza
  • 9

    13. Jardunaldia

    2024-02-10
    Bizkaia Frontoia - Bilbo
  • ALBERDI II
  • LIZEAGA (33)
  • 22
  • MATA (34)
  • Arbizu
  • 18

    -
  • ZUBIZARRETA III
  • UGARTEMENDIA
  • 22
  • De la Fuente
  • Bikuña
  • 0
    2024-02-11
    Ereta - Tafalla
  • LARRAZABAL
  • ESKIROZ
  • 22
  • MATA (35)
  • Eskuza
  • 9
    2024-02-12
    Beotibar - Tolosa
  • AGIRRE
  • IZTUETA
  • 22
  • EXPOSITO
  • Gaskue
  • 10

    14. Jardunaldia

    2024-02-13
    Beotibar - Tolosa
  • Darío (36)
  • Eskuza
  • 22
  • ALBERDI II
  • LIZEAGA (37)
  • 11
    2024-02-16
    Burunda - Altsasu
  • ZUBIZARRETA III
  • UGARTEMENDIA
  • 22
  • EXPOSITO
  • Gaskue
  • 18
    2024-02-17
    Labrit - Iruñea
  • Darío (38)
  • Arbizu
  • 20
  • SENAR (39)
  • ESKIROZ
  • 22
    2024-02-18
    Atano III - Donostia
  • AGIRRE
  • IZTUETA
  • 22
  • De la Fuente
  • Bikuña
  • 17

    Play off

    2024-02-24
    Larraintzar - Larraintzar
  • LARRAZABAL
  • ESKIROZ
  • 22
  • EXPOSITO
  • Gaskue
  • 9
    2024-02-24
    Larraintzar - Larraintzar
  • ZUBIZARRETA III
  • UGARTEMENDIA
  • 15
  • De la Fuente
  • Bikuña
  • 22

    Liga de semifinales

    1. Jardunaldia

    2024-03-01
    - Orozko
  • AGIRRE
  • IZTUETA
  • 13
  • LARRAZABAL
  • ESKIROZ
  • 22
    2024-03-01
    - Orozko
  • Egiguren V
  • Eskuza
  • 22
  • De la Fuente
  • Bikuña
  • 13

    2. Jardunaldia

    2024-03-08
    Beloki - Zumarraga
  • Egiguren V
  • Eskuza
  • 11
  • LARRAZABAL
  • ESKIROZ
  • 22
    2024-03-08
    Beloki - Zumarraga
  • AGIRRE
  • IZTUETA
  • 22
  • De la Fuente
  • Bikuña
  • 6

    3. Jardunaldia

    2024-03-15
    Areta - Laudio
  • AGIRRE
  • IZTUETA
  • 22
  • Egiguren V
  • Eskuza
  • 11
    2024-03-15
    Areta - Laudio
  • LARRAZABAL
  • SALAVERRI II (40)
  • 17
  • De la Fuente
  • Bikuña
  • 22

    final

    2024-03-23
    Labrit - Iruñea
  • AGIRRE
  • IZTUETA
  • 22
  • LARRAZABAL
  • ESKIROZ
  • 6

    1 eta 39 LARRAZABAL ordezkatuz

    2, 7, 8, 10, 14, 18, 20 eta 24 ALBERDI II ordezkatuz

    3, 4 eta 6 EXPOSITO ordezkatuz

    5, 15, 16 eta 19 IZTUETA ordezkatuz

    9, 11, 25, 26, 29, 33 eta 37 MORGAETXEBARRIA ordezkatuz

    12, 13, 17, 22, 28, 31, 34 eta 38 Salaberria ordezkatuz

    21 Eskuza ordezkatuz

    23, 27, 32 eta 40 ESKIROZ ordezkatuz

    30 ZUBIZARRETA III ordezkatuz

    35 eta 36 Egiguren V ordezkatuz

    Frontón

    PILOTAREN APP-A

    BERRIAK, EMAITZAK, KARTELDEGIA, SARRERAK.. PILOTARI BURUZKO INFORMAZIO GUZTIA

    App Baiko en Google Play App Baiko en Apple Store

    App Baiko en Apple Store