Emaitzak

2022/09/25

LOGROŅOko Adarraga pilotalekutik - Errioxa

Binaka

ELEZKANO II - GASKUE 22
BAKAIKOA - ARANGUREN 16

San Mateo Torneoa - Finala

JAKA - MARIEZKURRENA II 15
ALTUNA III - MARTIJA 22

Binaka

VICTOR - EROSTARBE
ALBERDI - SALAVERRI II

2022/09/24

LOGROŅOko Adarraga pilotalekutik - Errioxa

4 1/2ko "K Pilota" Desafioa

BAKAIKOA 18
ELORDI 12

Binakako "K Pilota" Desafioa

PEŅA II - IMAZ 11
ZABALA - ZABALETA 22

Banakako "K Pilota" Desafioa

ARTOLA 8
IRRIBARRIA 18

2022/09/23

LOGROŅOko Adarraga pilotalekutik - Errioxa

Binaka

EGIGUREN V - O. ETXEBARRIA 18
LARRAZABAL - URIONDO 15

San Mateo Torneoa - Finalerdietako liga

JAKA - MARIEZKURRENA II 22
PEŅA II - ALBISU 16

Binaka

ELEZKANO II - TOLOSA 17
AGIRRE - ARANGUREN 18

2022/09/22

LOGROŅOko Adarraga pilotalekutik - Errioxa

Binaka

VICTOR - ARBIZU 11
BAKAIKOA - MORGAETXEBARRIA 18

San Mateo Torneoa - Finalerdietako liga

ALTUNA III - MARTIJA 22
DARIO - ZABALETA 15

Binaka

ELORDI - SALAVERRI II 18
ALBERDI - ESKIROZ 17

2022/09/21

LOGROŅOko Adarraga pilotalekutik - Errioxa

Binaka

EGIGUREN V - EROSTARBE 10
LARRAZABAL - LARUNBE 18

San Mateo Torneoa - Finalerdietako liga

EZKURDIA - REZUSTA 22
PEŅA II - ALBISU 16

Binaka

AGIRRE - TOLOSA 18
ZABALA - ELIZEGI 12

2022/09/20

LOGROŅOko Adarraga pilotalekutik - Errioxa

Binaka

SALABERRIA - O. ETXEBARRIA 18
ZUBIZARRETA III - ESKIROZ 15

San Mateo Torneoa - Finalerdietako liga

URRUTIKOETXEA - IMAZ 17
ALTUNA III - MARTIJA 22

Binaka

ARTOLA - SALAVERRI II 17
P.ETXEBERRIA - GASKUE 18

2022/09/19

LOGROŅOko Adarraga pilotalekutik - Errioxa

Binaka

ELORDI - GASKUE 11
BAKAIKOA - URIONDO 18

San Mateo Torneoa - Finalerdietako liga

EZKURDIA - REZUSTA 19
JAKA - MARIEZKURRENA II 22

Binaka

VICTOR - TOLOSA 18
AGIRRE - ARANGUREN 15

2022/09/19

BRIONESko Udal pilotalekutik - Errioxa

2022/09/18

LOGROŅOko Adarraga pilotalekutik - Errioxa

Binaka

ARTOLA - ESKIROZ 22
IRRIBARRIA - EROSTARBE 20

San Mateo Torneoa - Finalerdietako liga

URRUTIKOETXEA - IMAZ 15
DARIO - ZABALETA 22

Binaka

SALABERRIA - ARBIZU 16
ZUBIZARRETA III - MORGAETXEBARRIA 18

2022/09/18

FONTIVEROSko Udal pilotalekutik - Avila

Binaka

AGIRRE - LARUNBE 19
BAKAIKOA - URIONDO 22