Emaitzak

2019/12/08

EIBARko Astelena pilotalekutik - Gipuzkoa

Binaka

ELEZKANO II - BIKUÑA 22
P.ETXEBERRIA - TOLOSA 15

EPELren Eskuz Binakako Txapelketa

IRRIBARRIA - REZUSTA 17
ALTUNA III - LADIS GALARZA 22

Binakako Promozio Txapelketa - Finalaurdenak

ZABALA - RUIZ 6
EGIGUREN V - EROSTARBE 22

2019/12/07

BILBOko Bizkaia pilotalekutik - Bizkaia

Binakako Promozio Txapelketa

ELORDI - ETXEBARRIA 22
SALABERRIA - GARMENDIA 21

EPELren Eskuz Binakako Txapelketa

OLAIZOLA II - URRUTIKOETXEA 14
LASO - ALBISU 22

2019/12/07

IRUÑAko Labrit pilotalekutik - Nafarroa

Binakako Promozio Txapelketa

AGIRRE - ESKIROZ 22
ALBERDI - ITURRIAGA 11

EPELren Eskuz Binakako Txapelketa

EZKURDIA - MARTIJA 20
JAKA - ZABALETA 22

2019/12/06

TOLOSAko Beotibar pilotalekutik - Gipuzkoa

Binakako Promozio Txapelketa - Finalaurdenak

ARTEAGA II - ERASUN 15
PEÑA II - ARANGUREN 22

EPELren Eskuz Binakako Txapelketa

BENGOETXEA VI - MARIEZKURRENA II 14
ARTOLA - IMAZ 22

2019/12/01

SORIAko La Juventud Kiroldegia pilotalekutik - Soria

EPELren Eskuz Binakako Txapelketa

OLAIZOLA II - URRUTIKOETXEA 13
ARTOLA - IMAZ 22

2019/11/30

FUENMAYORko Herriko pilotalekutik - Errioxa

Binakako Promozio Txapelketa

ZABALA - RUIZ 19
SALABERRIA - GARMENDIA 22

Binakako Promozio Txapelketa

ARTEAGA II - ERASUN 22
ALBERDI - SALAVERRI 10

2019/11/30

LIZARRAko Remontival pilotalekutik - Nafarroa

EPELren Eskuz Binakako Txapelketa

BENGOETXEA VI - ARETXABALETA 22
LASO - ALBISU 21

2019/11/30

EIBARko Astelena pilotalekutik - Gipuzkoa

Binaka

RETEGI BI - BIKUÑA 9
MENDIZABAL III - TOLOSA 22

EPELren Eskuz Binakako Txapelketa

IRRIBARRIA - REZUSTA 22
EZKURDIA - MARTIJA 21

Binakako Promozio Txapelketa

AGIRRE - ESKIROZ 22
PEÑA II - ARANGUREN 15

2019/11/29

AMEZKETAko LARRUNARRI pilotalekutik - Gipuzkoa

Binakako Promozio Txapelketa

ELORDI - O. ETXEBARRIA 22
EGIGUREN V - EROSTARBE 17

EPELren Eskuz Binakako Txapelketa

JAKA - ZABALETA 22
ALTUNA III - LADIS GALARZA 17

2019/11/25

TOLOSAko Beotibar pilotalekutik - Gipuzkoa

Lau eta erdi barruan

ARRETXE II 18
RETEGI BI 6

EPELren Eskuz Binakako Txapelketa

ARTOLA - IMAZ 22
LASO - ALBISU 18

Binaka

VICTOR - ITURRIAGA 20
BAKAIKOA - LARUNBE 22