Emaitzak

2021/10/24

EIBARko Astelena pilotalekutik - Gipuzkoa

Binaka

VICTOR - LADIS GALARZA 22
ZABALA - MARTIJA 18

4 1/2ko Eusko Label Txapelketa - Final-laurdenak B Taldea

EZKURDIA 22
JAKA 20

4 1/2 Txapelketa Promozio maila - Final-laurdenak B Taldea

DARIO 22
EGIGUREN V 15

2021/10/23

ATAUNko Auzoeta pilotalekutik - Gipuzkoa

4 1/2 - Lagunartekoa

AGIRRE 17
ARTEAGA II 22

4 1/2 Txapelketa Promozio maila - Final-laurdenak B Taldea

ZUBIZARRETA III 22
LARRAZABAL 6

2021/10/23

IRUÑAko Labrit pilotalekutik - Nafarroa

4 1/2ko Eusko Label Txapelketa - Final-laurdenak A Taldea

ELORDI 22
P.ETXEBERRIA 15

2021/10/22

AZPEITIAko IZARRAITZ pilotalekutik - Gipuzkoa

4 1/2 Txapelketa Promozio maila - Final-laurdenak A Taldea

ALBERDI 11
ZABALA 22

2021/10/22

ZALLAko Mimetiz pilotalekutik - Bizkaia

4 1/2ko Eusko Label Txapelketa - Final-laurdenak B Taldea

URRUTIKOETXEA 13
LASO 22

Binaka

ELEZKANO II - BIKUÑA 22
ARTOLA - ARETXABALETA 20

2021/10/18

TOLOSAko Beotibar pilotalekutik - Gipuzkoa

4 1/2 Txapelketa Promozio maila - Final-laurdenak A Taldea

ALBERDI 22
SALABERRIA 11

4 1/2ko Eusko Label Txapelketa - Final-laurdenak B Taldea

JAKA 8
LASO 22

Binaka

ELEZKANO II - BIKUÑA 19
DARIO - MARTIJA 22

2021/10/17

BILBOko Bizkaia pilotalekutik - Bizkaia

4 1/2 Txapelketa Promozio maila - Final-laurdenak B Taldea

EGIGUREN V 22
LARRAZABAL 17

4 1/2ko Eusko Label Txapelketa - Final-laurdenak A Taldea

BENGOETXEA VI 22
ELORDI 15

2021/10/16

IRUÑAko Labrit pilotalekutik - Nafarroa

4 1/2ko Eusko Label Txapelketa - Final-laurdenak B Taldea

URRUTIKOETXEA 15
EZKURDIA 22

4 1/2 Txapelketa Promozio maila - Final-laurdenak A Taldea

BAKAIKOA 12
ZABALA 22

2021/10/16

BERGARAko Udal pilotalekua pilotalekutik - Gipuzkoa

Binaka

ELEZKANO II - ZABALETA 22
IRRIBARRIA - REZUSTA 12

4 1/2ko Eusko Label Txapelketa - Final-laurdenak A Taldea

ALTUNA III 18
P.ETXEBERRIA 22

4 1/2 Txapelketa Promozio maila - Final-laurdenak B Taldea

DARIO 22
ZUBIZARRETA III 17

2021/10/12

TOLOSAko Beotibar pilotalekutik - Gipuzkoa

Binaka

VICTOR - TOLOSA 22
ARTOLA - ARANGUREN 11

4 1/2ko Eusko Label Txapelketa - Final-laurdenak B Taldea

URRUTIKOETXEA 22
JAKA 18

Binaka

BAKAIKOA - ARETXABALETA 18
SALABERRIA - O. ETXEBARRIA 5