PILOTALEKUAK ETA DATAK HAMARGARREN IHARDUNALDIRAKO

Ostiralean, Zornotzan 22:15 etan, Titin III.a-Beroiz Vs. Arretxe II.a-Ibai Zabala.
Aukeraketa asteazkenean 11:30 etan.

Larunbatean Iruñean, 17:15etan Olaizola II.a-Begino Vs. Xala-Barriola.
Aukeraketa ostegunean 11:30 etan.

Igandean, Eibarren 17:00 etan, Gonzalez-Laskurain Vs. Bengoetxea VI.a-Patxi Ruiz.
Aukeraketa ostegunean 16:00 etan.

Astelehenean Tolosan 16:30 etan, Mtz. de Irujo-Merino II.a Vs. Berasaluze VIII.a-Apraiz.
Aukeraketa asteazkenean 16:00 etan.

Sailkapena

Euskadi Goza ezazu Binakako Txapelketako bederatzigarren ihardunaldia ikusteko zapaldu hemen.

PILOTALEKUAK ETA DATAK HAMARGARREN IHARDUNALDIRAKO

2019-03-22

Ostiralean, Zornotzan 22:15 etan, Titin III.a-Beroiz Vs. Arretxe II.a-Ibai Zabala.
Aukeraketa asteazkenean 11:30 etan.

Larunbatean Iruñean, 17:15etan Olaizola II.a-Begino Vs. Xala-Barriola.
Aukeraketa ostegunean 11:30 etan.

Igandean, Eibarren 17:00 etan, Gonzalez-Laskurain Vs. Bengoetxea VI.a-Patxi Ruiz.
Aukeraketa ostegunean 16:00 etan.

Astelehenean Tolosan 16:30 etan, Mtz. de Irujo-Merino II.a Vs. Berasaluze VIII.a-Apraiz.
Aukeraketa asteazkenean 16:00 etan.

Sailkapena

Euskadi Goza ezazu Binakako Txapelketako bederatzigarren ihardunaldia ikusteko zapaldu hemen.


Azken albisteak

Altuna III-Iztuetak garaipenarekin estreinatu dute CaixaBank Mastersa

2024-07-19

Altuna III-Iztuetak garaipenarekin estreinatu dute CaixaBank Mastersa

Altuna III-Iztuetak bide onetik hasi dute CaixaBank Mastersa Jaka-Martijari 22-11 irabazita Aretan, Laudion.

Barakaldok eta Otxandiok CaixaBank Masterseko 1. jardunaldia hartuko dute

2024-07-17

Barakaldok eta Otxandiok CaixaBank Masterseko 1. jardunaldia hartuko dute

Barakaldo, larunbatean, eta Otxandio, igandean, CaixaBank Mastersaren haseraren lekuko izango dira asteburu honetan.

Abuztuaren 5ean hasiko da Andre Maria Zuria 2024 Torneoa  

2024-07-16

Abuztuaren 5ean hasiko da Andre Maria Zuria 2024 Torneoa  

2024ko Andre Maria Zuriaren Torneoa abuztuaren 5ean hasiko da, astelehena, eta finala hilaren 8an jokatuko da Ogetan, bi finalerdien ostean

Artola-Mariezkurrena II, Laso-Albisu, Altuna III-Rezusta eta Zabala-Zabaleta bikoteak izango dira aurrez aurre Gasteizko lehian

EPELek eta Gasteizko Udalak beste urtebetez luzatu dute akordioa

2024ko San Fermin Torneoko txapeldunordeak dira Peña II-Mariezkurrena II.a

2024-07-14

2024ko San Fermin Torneoko txapeldunordeak dira Peña II-Mariezkurrena II.a

Peña II-Mariezkurrena II.ak 22-19 galdu dute Altuna III-Martijaren aurka 2024ko San Fermin Torneoko finalean. Altuna III.a aukeratu dute finaleko pilotari onena.

Denda

PERTSONALIZATU ZURE KAMISETAK 4,50€ TIK HASITA

Denda ikusi

Frontón

PILOTAREN APP-A

BERRIAK, EMAITZAK, KARTELDEGIA, SARRERAK.. PILOTARI BURUZKO INFORMAZIO GUZTIA

App Baiko en Google Play App Baiko en Apple Store

App Baiko en Apple Store