BINAKAKO TXAPELKETA

2024

Liga de clasificación

1. Jardunaldia

2023-11-24
Gurea - Azkoitia
  • Ezkurdia
  • TOLOSA
  • 22
  • P.ETXEBERRIA
  • ZABALETA
  • 11
    2023-11-25
    Aizarnazabal - Aizarnazabal
  • JAKA
  • MARIEZKURRENA II
  • 22
  • LARRAZABAL (1)
  • ARANGUREN
  • 7
    2023-11-26
    Baratze - Segura
  • ARTOLA
  • IMAZ
  • 19
  • PEÑA II
  • ALBISU
  • 22
    2023-11-30
    Astelena - Eibar
  • Elordi
  • REZUSTA
  • 22
  • Elezkano II (2)
  • MARTIJA
  • 8

    2. Jardunaldia

    2023-12-01
    Amorebieta IV - Amorebieta-Etxano
  • JAKA
  • MARIEZKURRENA II
  • 22
  • PEÑA II
  • ALBISU
  • 21
    2023-12-02
    Remontival - Lizarra
  • Elezkano II (3)
  • MARTIJA
  • 9
  • P.ETXEBERRIA
  • ZABALETA
  • 22
    2023-12-03
    Mallabia I - Mallabia
  • Elordi
  • REZUSTA
  • 22
  • Ezkurdia
  • TOLOSA
  • 11
    2023-12-06
    Beotibar - Tolosa
  • ARTOLA
  • IMAZ
  • 22
  • LASO
  • ARANGUREN
  • 11

    3. Jardunaldia

    2023-12-08
    Atano III - Donostia
  • Elordi
  • REZUSTA
  • 22
  • ARTOLA
  • IMAZ
  • 17
    2023-12-09
    Labrit - Iruñea
  • LASO
  • ARANGUREN
  • 13
  • P.ETXEBERRIA
  • ZABALETA
  • 22
    2023-12-10
    Bizkaia Frontoia - Bilbo
  • Elezkano II (4)
  • MARTIJA
  • 9
  • JAKA
  • MARIEZKURRENA II
  • 22
    2023-12-13
    Ederrena - Urretxu
  • Ezkurdia
  • TOLOSA
  • 10
  • PEÑA II
  • ALBISU
  • 22

    4. Jardunaldia

    2023-12-15
    Madalensoro - Oiartzun
  • JAKA
  • MARIEZKURRENA II
  • 22
  • ARTOLA
  • IMAZ
  • 5
    2023-12-16
    Labrit - Iruñea
  • LASO
  • ARANGUREN
  • 22
  • PEÑA II
  • ALBISU
  • 16
    2023-12-16
    Vall d'Hebron - Bartzelona
  • Ezkurdia
  • TOLOSA
  • 22
  • Altuna III
  • MARTIJA
  • 21
    2023-12-17
    Astelena - Eibar
  • Elordi
  • REZUSTA
  • 12
  • P.ETXEBERRIA
  • ZABALETA
  • 22

    5. Jardunaldia

    2023-12-22
    Uarkape - Arrasate
  • Ezkurdia
  • TOLOSA
  • 18
  • ARTOLA
  • IMAZ
  • 22
    2023-12-22
    Atano III - Donostia
  • Altuna III
  • MARTIJA
  • 22
  • LASO
  • ARANGUREN
  • 11
    2023-12-23
    Labrit - Iruñea
  • JAKA
  • MARIEZKURRENA II
  • 20
  • P.ETXEBERRIA
  • ZABALETA
  • 22
    2023-12-23
    Bizkaia Frontoia - Bilbo
  • Elordi
  • REZUSTA
  • 12
  • PEÑA II
  • ALBISU
  • 22

    6. Jardunaldia

    2023-12-25
    Astelena - Eibar
  • Ezkurdia
  • TOLOSA
  • 10
  • LASO
  • ARANGUREN
  • 22
    2023-12-26
    Beotibar - Tolosa
  • Altuna III
  • MARTIJA
  • 22
  • ARTOLA
  • IMAZ
  • 13
    2023-12-26
    Retegui - Barañain
  • Elordi
  • REZUSTA
  • 12
  • JAKA
  • MARIEZKURRENA II
  • 22
    2023-12-29
    Las Llanas - Sestao
  • PEÑA II
  • ALBISU
  • 17
  • ZABALA (5)
  • ZABALETA
  • 22

    7. Jardunaldia

    2023-12-30
    Labrit - Iruñea
  • Ezkurdia
  • TOLOSA
  • 14
  • JAKA
  • MARIEZKURRENA II
  • 22
    2023-12-30
    Bizkaia Frontoia - Bilbo
  • Elordi
  • REZUSTA
  • 22
  • LASO
  • ARANGUREN
  • 19
    2023-12-31
    Beotibar - Tolosa
  • ARTOLA
  • IMAZ
  • 22
  • P.ETXEBERRIA
  • ZABALETA
  • 21
    2024-01-01
    Astelena - Eibar
  • Altuna III
  • MARTIJA
  • 22
  • PEÑA II
  • ALBISU
  • 9

    8. Jardunaldia

    2024-01-05
    Beotibar - Tolosa
  • Ezkurdia
  • TOLOSA
  • 15
  • P.ETXEBERRIA
  • ZABALETA
  • 22
    2024-01-05
    Amorebieta IV - Amorebieta-Etxano
  • JAKA
  • MARIEZKURRENA II
  • 22
  • LASO
  • ARANGUREN
  • 19
    2024-01-06
    Astelena - Eibar
  • Elordi
  • REZUSTA
  • 18
  • Altuna III
  • MARTIJA
  • 22
    2024-01-07
    Etxebarri - Etxebarri
  • ARTOLA
  • IMAZ
  • 22
  • PEÑA II
  • ALBISU
  • 15

    9. Jardunaldia

    2024-01-12
    Sahatsaga - Getaria
  • Elordi
  • REZUSTA
  • 7
  • Ezkurdia
  • TOLOSA
  • 22
    2024-01-13
    Markina-Xemein - Markina-Xemein
  • JAKA
  • MARIEZKURRENA II
  • 22
  • PEÑA II
  • ESKIROZ (6)
  • 19
    2024-01-13
    Labrit - Iruñea
  • ARTOLA
  • IMAZ
  • 22
  • LASO
  • ARANGUREN
  • 14
    2024-01-14
    Ogeta - Gasteiz
  • Altuna III
  • MARTIJA
  • 19
  • P.ETXEBERRIA
  • ZABALETA
  • 22

    10. Jardunaldia

    2024-01-18
    Trobika - Mungia
  • Elordi
  • REZUSTA
  • 22
  • P.ETXEBERRIA
  • ZABALETA
  • 16
    2024-01-20
    Ezkurdi - Durango
  • LASO
  • ARANGUREN
  • 12
  • PEÑA II
  • ALBISU
  • 22
    2024-01-20
    Labrit - Iruñea
  • JAKA
  • MARIEZKURRENA II
  • 18
  • ARTOLA
  • IMAZ
  • 22
    2024-01-21
    Astelena - Eibar
  • Ezkurdia
  • TOLOSA
  • 13
  • Altuna III
  • MARTIJA
  • 22

    11. Jardunaldia

    2024-01-26
    Hendaia - Hendaia
  • Elordi
  • REZUSTA
  • 13
  • PEÑA II
  • ALBISU
  • 22
    2024-01-27
    Bizkaia Frontoia - Bilbo
  • Altuna III
  • MARTIJA
  • 20
  • LASO
  • URRUTIKOETXEA (7)
  • 22
    2024-01-27
    Labrit - Iruñea
  • JAKA
  • ESKIROZ (8)
  • 22
  • P.ETXEBERRIA
  • ZABALETA
  • 10
    2024-01-28
    Beotibar - Tolosa
  • Ezkurdia
  • TOLOSA
  • 11
  • ARTOLA
  • IMAZ
  • 22

    12. Jardunaldia

    2024-02-02
    Amorebieta IV - Amorebieta-Etxano
  • LASO
  • URRUTIKOETXEA (9)
  • 14
  • P.ETXEBERRIA
  • ZABALETA
  • 22
    2024-02-03
    Labrit - Iruñea
  • Ezkurdia
  • TOLOSA
  • 22
  • PEÑA II
  • ALBISU
  • 13
    2024-02-03
    Igarondo - Idiazabal
  • Elordi
  • REZUSTA
  • 12
  • ARTOLA
  • IMAZ
  • 22
    2024-02-04
    Atano III - Donostia
  • JAKA
  • ESKIROZ (10)
  • 10
  • ZABALA (11)
  • MARTIJA
  • 22

    13. Jardunaldia

    2024-02-10
    Bizkaia Frontoia - Bilbo
  • PEÑA II
  • ALBISU
  • 22
  • P.ETXEBERRIA
  • Erostarbe (12)
  • 10
    2024-02-10
    Labrit - Iruñea
  • ARTOLA
  • IMAZ
  • 12
  • ZABALA (13)
  • MARTIJA
  • 22
    2024-02-11
    Ereta - Tafalla
  • Ezkurdia
  • TOLOSA
  • 10
  • LASO
  • ARANGUREN
  • 22
    2024-02-12
    Beotibar - Tolosa
  • Elordi
  • REZUSTA
  • 7
  • JAKA
  • MARIEZKURRENA II
  • 22

    14. Jardunaldia

    2024-02-13
    Beotibar - Tolosa
  • PEÑA II
  • ALBISU
  • 16
  • ZABALA (14)
  • MARTIJA
  • 22
    2024-02-16
    Burunda - Altsasu
  • Ezkurdia
  • TOLOSA
  • 20
  • JAKA
  • MARIEZKURRENA II
  • 22
    2024-02-17
    Labrit - Iruñea
  • ARTOLA
  • IMAZ
  • 15
  • P.ETXEBERRIA
  • ZABALETA
  • 22
    2024-02-18
    Atano III - Donostia
  • Elordi
  • REZUSTA
  • 22
  • LASO
  • ARANGUREN
  • 19

    Play off

    2024-02-22
    Beotibar - Tolosa
  • URRUTIKOETXEA (15)
  • IMAZ
  • 11
  • Altuna III
  • MARTIJA
  • 22
    2024-02-23
    Amorebieta IV - Amorebieta-Etxano
  • Elordi
  • REZUSTA
  • 15
  • PEÑA II
  • ALBISU
  • 22
    2024-02-25
    Bizkaia Frontoia - Bilbo
  • ARTOLA
  • IMAZ
  • 22
  • PEÑA II
  • ALBISU
  • 20

    Liga de semifinales

    1. Jardunaldia

    2024-03-02
    Labrit - Iruñea
  • JAKA
  • MARIEZKURRENA II
  • 13
  • ARTOLA
  • IMAZ
  • 22
    2024-03-03
    Ogeta - Gasteiz
  • Altuna III
  • MARTIJA
  • 14
  • P.ETXEBERRIA
  • ZABALETA
  • 22

    2. Jardunaldia

    2024-03-09
    Labrit - Iruñea
  • ARTOLA
  • IMAZ
  • 17
  • P.ETXEBERRIA
  • ZABALETA
  • 22
    2024-03-10
    Bizkaia Frontoia - Bilbo
  • JAKA
  • MARIEZKURRENA II
  • 13
  • Altuna III
  • MARTIJA
  • 22

    3. Jardunaldia

    2024-03-16
    Labrit - Iruñea
  • JAKA
  • ESKIROZ (16)
  • 13
  • ZABALA (17)
  • ZABALETA
  • 22
    2024-03-17
    Astelena - Eibar
  • Altuna III
  • MARTIJA
  • 22
  • ARTOLA
  • IMAZ
  • 9

    final

    2024-03-31
    Nafarroa Arena - Iruñea
  • Altuna III
  • MARTIJA
  • 20
  • P.ETXEBERRIA
  • ZABALETA
  • 22

    1 LASO ordezkatuz

    2, 3, 4, 11, 13 eta 14 Altuna III ordezkatuz

    5 eta 17 P.ETXEBERRIA ordezkatuz

    6 ALBISU ordezkatuz

    7 eta 9 ARANGUREN ordezkatuz

    8, 10 eta 16 MARIEZKURRENA II ordezkatuz

    12 ZABALETA ordezkatuz

    15 ARTOLA ordezkatuz

    Frontón

    PILOTAREN APP-A

    BERRIAK, EMAITZAK, KARTELDEGIA, SARRERAK.. PILOTARI BURUZKO INFORMAZIO GUZTIA

    App Baiko en Google Play App Baiko en Apple Store

    App Baiko en Apple Store