Emaitzak

2023/04/01

IRU√ĎEAko Labrit pilotalekutik - Nafarroa

Binaka

ELEZKANO II - MARTIJA 18
AGIRRE - MARIEZKURRENA II 22

Binakako Promozio Txapelketa - Finala

ZABALA - GASKUE 16
LARRAZABAL - ESKIROZ 22

2023/03/26

BILBOko Bizkaia Frontoia pilotalekutik - Bizkaia

Binaka

DARIO - MARTIJA 22
EXPOSITO - REZUSTA 10

EPELen Binakako Txapelketa - Finalerdietako liga

ALTUNA III - TOLOSA 19
ELORDI - ZABALETA 22

Binaka

EGIGUREN V - EROSTARBE 18
ZUBIZARRETA III - SALAVERRI II 13

2023/03/25

IRU√ĎEAko Labrit pilotalekutik - Nafarroa

Binaka

JAKA - ARANGUREN 17
AGIRRE - ALBISU 22

EPELen Binakako Txapelketa - Finalerdietako liga

ARTOLA - ESKIROZ 19
PE√ĎA II - MARIEZKURRENA II 22

2023/03/24

LARRAINTZARko Ultzama pilotalekutik - Nafarroa

Binakako Promozio Txapelketa - Finalaurrekoa

BAKAIKOA - MORGAETXEBARRIA 13
ZABALA - GASKUE 22

EPELen Buruz Buruko Txapelketa - Aurre-Kanporaketa

ELEZKANO II 18
P.ETXEBERRIA 22

Binakako Promozio Txapelketa - Finalaurrekoa

ARTOLA - URIONDO 22
SALABERRIA - O. ETXEBARRIA 9

2023/03/24

EL VILLAR DE ARNEDOko Udal pilotalekutik -

EPELen Buruz Buruko Txapelketa - Aurre-Kanporaketa

AGIRRE 18
ALBERDI 22

2023/03/19

EIBARko Astelena pilotalekutik - Gipuzkoa

Binaka

EZKURDIA - ESKUZA 21
P.ETXEBERRIA - REZUSTA 22

EPELen Binakako Txapelketa - Finalerdietako liga

ALTUNA III - TOLOSA 22
PE√ĎA II - MARIEZKURRENA II 15

Binaka

DARIO - ARBIZU 18
ZUBIZARRETA III - SALAVERRI II 10

2023/03/18

IRU√ĎEAko Labrit pilotalekutik - Nafarroa

Binaka

ARTOLA - IZTUETA 18
ALBERDI - ALBISU 22

EPELen Binakako Txapelketa - Finalerdietako liga

LASO - IMAZ 22
ELORDI - ZABALETA 19

2023/03/17

ZEANURIko Ibarreta pilotalekutik -

Binakako Promozio Txapelketa - Finalerdietako liga

ZABALA - GASKUE 16
LARRAZABAL - ESKIROZ 22

Binakako Promozio Txapelketa - Finalerdietako liga

BAKAIKOA - MORGAETXEBARRIA 22
SALABERRIA - O. ETXEBARRIA 9

2023/03/12

GASTEIZko Ogeta pilotalekutik - Araba

Binaka

EZKURDIA - BIKU√ĎA 16
ELEZKANO II - ESKUZA 22

EPELen Binakako Txapelketa - Finalerdietako liga

LASO - IMAZ 22
ALTUNA III - TOLOSA 21

Binaka

VICTOR - ARBIZU 15
ALBERDI - SALAVERRI II 16

2023/03/11

IRU√ĎEAko Labrit pilotalekutik - Nafarroa

Binaka

URRUTIKOETXEA - IZTUETA 21
AGIRRE - ALBISU 22

EPELen Binakako Txapelketa - Finalerdietako liga

ELORDI - ZABALETA 22
PE√ĎA II - MARIEZKURRENA II 14