Sarrerak

2022/12/06 - Asteartea - 17:00etan

Beotibar pilotalekutik, TOLOSA - Gipuzkoa

Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

EGIGUREN V - EROSTARBE
EXPOSITO - BIKUÑA

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

ELEZKANO II - TOLOSA
P.ETXEBERRIA - REZUSTA

Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

ALBERDI - IZTUETA
ZUBIZARRETA III - ELIZEGI

Material aukeraketa:

- Azaroak 29. 13:30ean.

Sarrerak erosi

2022/12/08 - Osteguna - 17:00etan

Udal pilotalekua pilotalekutik, BERGARA - Gipuzkoa

Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

SALABERRIA - O. ETXEBARRIA
EXPOSITO - BIKUÑA

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

LASO - IMAZ
PEÑA II - MARIEZKURRENA II

Material aukeraketa:

- Partida egunean

Sarrerak erosi

2022/12/09 - Ostirala - 22:15etan

Ultzama pilotalekutik, LARRAINTZAR - Nafarroa

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

ELORDI - ZABALETA
P.ETXEBERRIA - REZUSTA

Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

ZABALA - GASKUE
EGIGUREN V - EROSTARBE

Material aukeraketa:

- Abenduak 7. 13:30ean.

Sarrerak erosi

2022/12/10 - Larunbata - 17:15etan

Labrit pilotalekutik, IRUÑA - Nafarroa

Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

AGIRRE - IZTUETA
BAKAIKOA - MORGAETXEBARRIA

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

EZKURDIA - MARTIJA
ALTUNA III - TOLOSA

Material aukeraketa:

- Abenduak 7. 11:00etan.

Sarrerak erosi

2022/12/11 - Igandea - 17:00etan

Aretako pilotalekua pilotalekutik, LAUDIO - Araba

Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

ZUBIZARRETA III - ELIZEGI
LARRAZABAL - ESKIROZ

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

URRUTIKOETXEA - ALBISU
JAKA - ARANGUREN

Material aukeraketa:

- Abenduak 7. 16:30ean.

Sarrerak erosi

2022/12/13 - Asteartea - 17:30etan

Ederrena pilotalekutik, URRETXU - Gipuzkoa

Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

BAKAIKOA - MORGAETXEBARRIA
EGIGUREN V - EROSTARBE

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

JAKA - ARANGUREN
ALTUNA III - TOLOSA

2022/12/16 - Ostirala - 19:30etan

Auzoeta pilotalekutik, ATAUN - Gipuzkoa

Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

ZUBIZARRETA III - ELIZEGI
EXPOSITO - BIKUÑA

2022/12/17 - Larunbata - 17:15etan

Labrit pilotalekutik, IRUÑA - Nafarroa

Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

AGIRRE - IZTUETA
ZABALA - GASKUE

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

EZKURDIA - MARTIJA
PEÑA II - MARIEZKURRENA II

2022/12/18 - Igandea - 17:00etan

Bizkaia Frontoia pilotalekutik, BILBO - Bizkaia

Binaka

ARTOLA - URIONDO
IRRIBARRIA - SALAVERRI II

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

LASO - IMAZ
P.ETXEBERRIA - REZUSTA

2022/12/22 - Osteguna - 17:30etan

Uarkape pilotalekutik, ARRASATE-MONDRAGON - Gipuzkoa

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

URRUTIKOETXEA - ALBISU
P.ETXEBERRIA - REZUSTA

2022/12/22 - Osteguna - 20:00etan

Udal pilotalekutik, AMURRIO - Araba

Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

ZABALA - GASKUE
LARRAZABAL - ESKIROZ

Salneurria:
Doako sarrera, edukiera bete arte

2022/12/25 - Igandea - 17:00etan

Astelena pilotalekutik, EIBAR - Gipuzkoa

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

ALTUNA III - TOLOSA
PEÑA II - MARIEZKURRENA II

2022/12/26 - Astelehena - 16:30etan

Beotibar pilotalekutik, TOLOSA - Gipuzkoa

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

LASO - IMAZ
ELORDI - ZABALETA

2022/12/30 - Ostirala - 22:15etan

Bizkaia Frontoia pilotalekutik, BILBO - Bizkaia

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

URRUTIKOETXEA - ALBISU
ALTUNA III - TOLOSA

2023/01/01 - Igandea - 17:00etan

Astelena pilotalekutik, EIBAR - Gipuzkoa

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

LASO - IMAZ
EZKURDIA - MARTIJA

2023/01/06 - Ostirala - 22:00etan

AMOREBIETA IV pilotalekutik, ZORNOTZA - Bizkaia


PILOTA PRO FEST

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

PEÑA II - MARIEZKURRENA II
ELORDI - ZABALETA

Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

BAKAIKOA - MORGAETXEBARRIA
SALABERRIA - O. ETXEBARRIA

2023/02/03 - Ostirala - 22:00etan

AMOREBIETA IV pilotalekutik, ZORNOTZA - Bizkaia


PILOTA PRO FEST

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga


Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

BAKAIKOA - MORGAETXEBARRIA
SALABERRIA - O. ETXEBARRIA

2023/03/03 - Ostirala - 22:00etan

AMOREBIETA IV pilotalekutik, ZORNOTZA - Bizkaia


PILOTA PRO FEST

EPELen Binakako Txapelketa - Playoff


Binaka