Sarrerak

2023/02/04 - Larunbata - 17:15etan

Labrit pilotalekutik, IRU√ĎA - Nafarroa

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

JAKA - ARANGUREN
P.ETXEBERRIA - REZUSTA

Material aukeraketa:

- Otsailak 1. 11:00etan.

Sarrerak erosi

2023/02/04 - Larunbata - 17:15etan

Igarondo pilotalekutik, IDIAZABAL - Gipuzkoa

Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

VICTOR - GASKUE
ALBERDI - ELIZEGI

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

ELORDI - ZABALETA
PE√ĎA II - ESKIROZ

Material aukeraketa:

- Otsailak 1. 13:30ean.

Sarrerak erosi

Txarteldegiko ordutegia:
Aurresalmenta:
Urtarrilaren 23an eta 24an. 15:00-16:30. Udaletxeko areto nagusian.

2023/02/04 - Larunbata - 18:00etan

Herrikoa pilotalekutik, IBARRA - Gipuzkoa

Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

AGIRRE - IZTUETA
DARIO - BIKU√ĎA

Salneurria:
Doako sarrera edukiera bete arte

2023/02/05 - Igandea - 17:00etan

Astelena pilotalekutik, EIBAR - Gipuzkoa

Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

VICTOR - EROSTARBE
LARRAZABAL - URIONDO

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

LASO - IMAZ
ALTUNA III - TOLOSA

Binaka

ELEZKANO II - ARBIZU
DARIO - GASKUE

Material aukeraketa:

- Urtarrilak 31. 11:00etan.

Sarrerak erosi

2023/02/10 - Ostirala - 21:00etan

Ereta pilotalekutik, TAFALLA - Nafarroa

Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

BAKAIKOA - MORGAETXEBARRIA
EXPOSITO - BIKU√ĎA

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

URRUTIKOETXEA - ALBISU
P.ETXEBERRIA - REZUSTA

Material aukeraketa:

- Otsailak 8. 13:30ean.

Sarrerak erosi

2023/02/11 - Larunbata - 17:15etan

Labrit pilotalekutik, IRU√ĎA - Nafarroa

Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

EGIGUREN V - EROSTARBE
ZUBIZARRETA III - ELIZEGI

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

ALTUNA III - TOLOSA
PE√ĎA II - MARIEZKURRENA II

Material aukeraketa:

- Otsailak 8. 11:00etan.

Sarrerak erosi

2023/02/11 - Larunbata - 17:30etan

La Universidad de la Pelota pilotalekutik, MARKINA-XEMEIN - Bizkaia

Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

AGIRRE - IZTUETA
SALABERRIA - O. ETXEBARRIA

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

LASO - IMAZ
ELORDI - ZABALETA

Material aukeraketa:

- Otsailak 7. 11:00etan.

Sarrerak erosi

2023/02/12 - Igandea - 17:00etan

BURUNDA pilotalekutik, ALTSASU - Nafarroa

Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

ZABALA - GASKUE
LARRAZABAL - ESKIROZ

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

EZKURDIA - MARTIJA
JAKA - ARANGUREN

Material aukeraketa:

- Otsailak 7. 13:30ean.

Sarrerak erosi

2023/02/17 - Ostirala - 21:00etan

Jesus Mu√Īoz pilotalekutik, LEMOA - Bizkaia

Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

SALABERRIA - O. ETXEBARRIA
LARRAZABAL - ESKIROZ

Salneurria:
5 euro

2023/02/18 - Larunbata - 17:15etan

Labrit pilotalekutik, IRU√ĎA - Nafarroa

Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

ZUBIZARRETA III - ELIZEGI
EXPOSITO - BIKU√ĎA

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

LASO - IMAZ
P.ETXEBERRIA - REZUSTA

2023/02/19 - Igandea - 17:00etan

Bizkaia Frontoia pilotalekutik, BILBO - Bizkaia

Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

BAKAIKOA - MORGAETXEBARRIA
EGIGUREN V - EROSTARBE

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

URRUTIKOETXEA - ALBISU
ELORDI - ZABALETA

2023/02/20 - Astelehena - 16:30etan

Beotibar pilotalekutik, TOLOSA - Gipuzkoa


INAUTERIETAKO ASTELEHENA | LUNES DE CARNAVAL

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

JAKA - ARANGUREN
ALTUNA III - TOLOSA

2023/02/21 - Asteartea - 16:30etan

Beotibar pilotalekutik, TOLOSA - Gipuzkoa


INAUTERIETAKO ASTEARTEA | MARTES DE CARNAVAL

Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

AGIRRE - IZTUETA
ZABALA - GASKUE

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

EZKURDIA - MARTIJA
PE√ĎA II - MARIEZKURRENA II

2023/02/24 - Ostirala - 22:15etan

Mimetiz pilotalekutik, ZALLA - Bizkaia

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

URRUTIKOETXEA - ALBISU
ALTUNA III - TOLOSA

Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

SALABERRIA - O. ETXEBARRIA
ZUBIZARRETA III - ELIZEGI

2023/02/25 - Larunbata - 17:15etan

Labrit pilotalekutik, IRU√ĎA - Nafarroa

Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

AGIRRE - IZTUETA
EGIGUREN V - EROSTARBE

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

PE√ĎA II - MARIEZKURRENA II
P.ETXEBERRIA - REZUSTA

2023/02/25 - Larunbata - 17:15etan

Villa de √ćscar pilotalekutik, √ćSCAR - Valladolid

Binakako Promozio Txapelketa - Sailkapen liga

BAKAIKOA - MORGAETXEBARRIA
ZABALA - GASKUE

EPELen Binakako Txapelketa - Sailkapen liga

JAKA - ARANGUREN
ELORDI - ZABALETA

Sarrerak erosi

Salneurria:
Kantxa-Pista: 25 euro
Grada: 20 euro

Txarteldegiko ordutegia:
Aurresalmenta:
Udal kiroldegia
Iscarreko udaletxean

2023/03/03 - Ostirala - 22:15etan

AMOREBIETA IV pilotalekutik, AMOREBIETA-ETXANO - Bizkaia


PILOTA PRO FEST

EPELen Binakako Txapelketa - Playoff


Binaka


2023/03/03 - Ostirala - 22:15etan

Aitzuri pilotalekutik, ZUMAIA - Gipuzkoa

Binaka


EPELen Binakako Txapelketa - Playoff


2023/03/04 - Larunbata - 17:15etan

Labrit pilotalekutik, IRU√ĎA - Nafarroa

Binakako Promozio Txapelketa - Playoff

4. sailkatuak | 4¬ļ clasificados
5. sailkatuak | 5¬ļ clasificados

Binakako Promozio Txapelketa - Playoff

3. sailkatuak | 3¬ļ clasificados
6. sailkatuak | 6¬ļ clasificados

2023/03/05 - Igandea - 17:00etan

Bizkaia Frontoia pilotalekutik, BILBO - Bizkaia

Binaka


EPELen Binakako Txapelketa - Playoff

3 vs 4 Galtzaileak | Perdedores
5 vs 6 Irabazleak | Ganadores