Sarrerak

2020/07/10 - Ostirala - 19:30etan

Udal pilotalekutik, LARRABETZU - Bizkaia

Binaka

ALBERDI - IBAI ZABALA
SALABERRIA - O. ETXEBARRIA

Masters CaixaBank - Ligako Sailkapena

EZKURDIA - ARANGUREN
ELEZKANO II - ARETXABALETA

Sarrerak erosi

Salneurria:
Larrabetzuko Frontoian

Aldez aurretik 20euro
Egun berean 25euros

2020/07/11 - Larunbata - 22:15etan

Udal pilotalekutik, URANTZIA - Nafarroa

Binaka

ARRETXE II - ESKIROZ
EGIGUREN V - TOLOSA

Masters CaixaBank - Ligako Sailkapena

LASO - IRRIBARRIA
OLAIZOLA II - ZABALETA

Sarrerak erosi

Salneurria:
Udaletxean salgai

2020/07/12 - Igandea - 17:00etan

Udal pilotalekutik, CENICERO - Errioxa

Binaka

BAKAIKOA - SALAVERRI II
ZABALA - RUIZ

Masters CaixaBank - Ligako Sailkapena

JAKA - ALBISU
ALTUNA III - IMAZ

2020/07/13 - Astelehena - 16:30etan

Beotibar pilotalekutik, TOLOSA - Gipuzkoa

Binaka

DARIO - UNTORIA
ALBERDI - ERASUN

Masters CaixaBank - Ligako Sailkapena

PEÑA II - MARTIJA
ARTOLA - REZUSTA

2020/07/17 - Ostirala - 22:15etan

La Universidad de la Pelota pilotalekutik, MARKINA-XEMEIN - Bizkaia

Binaka

VICTOR - BIKUÑA
ELORDI - MARIEZKURRENA II

Masters CaixaBank - Ligako Sailkapena

OLAIZOLA II - ZABALETA
ELEZKANO II - ARETXABALETA

Sarrerak erosi

Salneurria:
Salmenta
Markinako Udaletxean
Hirurok Tabernan

2020/07/17 - Ostirala - 22:15etan

IZARRAITZ pilotalekutik, AZPEITIA - Gipuzkoa

Binaka

ALBERDI - LARUNBE
EGIGUREN V - LADIS GALARZA

Masters CaixaBank

EZKURDIA - ARANGUREN
ALTUNA III - IMAZ

2020/07/18 - Larunbata - 22:15etan

Aztinondo pilotalekutik, LIZARTZA - Gipuzkoa

Binaka

ARTEAGA II - IBAI ZABALA
P.ETXEBERRIA - EROSTARBE

Masters CaixaBank

BENGOETXEA VI - MARTIJA
JAKA - ALBISU

2020/07/19 - Igandea - 17:00etan

Udal pilotalekutik, ARRIGORRIAGA - Bizkaia

Binakako Promozio Txapelketa - Finalerdiak

AGIRRE - ESKIROZ
ELORDI - O. ETXEBARRIA

Masters CaixaBank

URRUTIKOETXEA - IRRIBARRIA
EZKURDIA - ARANGUREN

Sarrerak erosi

Salneurria:
Salmenta aldez aurretik
Kiroldegian 20 euros

Egunean berean 25euros

2020/07/19 - Igandea - 17:00etan

Aritzbatalde pilotalekutik, ZARAUTZ - Gipuzkoa

Binaka

BAKAIKOA - UNTORIA
SALABERRIA - LARUNBE

Masters CaixaBank

ALTUNA III - IMAZ
ARTOLA - REZUSTA

2020/07/25 - Larunbata - 22:15etan

Labrit pilotalekutik, IRUÑA - Nafarroa

Binaka

??? - ???
??? - ???

Masters CaixaBank

OLAIZOLA II - ZABALETA
ALTUNA III - MARTIJA

2020/07/26 - Igandea - 17:00etan

Herrikoa pilotalekutik, ARBIZU - Nafarroa

Binaka

BAKAIKOA - IBAI ZABALA
SALABERRIA - TOLOSA

Masters CaixaBank

BENGOETXEA VI - MARTIJA
EZKURDIA - ARANGUREN

2020/07/31 - Ostirala - 17:30etan

Udal pilotalekutik, AIEGI - Nafarroa

Binaka

ARRETXE II - SALAVERRI II
DARIO - GARMENDIA

Masters CaixaBank

OLAIZOLA II - ZABALETA
JAKA - ALBISU

2020/08/01 - Larunbata - 17:30etan

Labrit pilotalekutik, IRUÑA - Nafarroa

Eskuz Banakako Promozio Txapelketa - Finala

AGIRRE - ESKIROZ
??? - ???