Txapelketak

2020ko Binakako Promozio Txapelketa

 

Final Laurdenetako Sailkapena Ikusi

 

SAILKAPEN LIGA

1. JAURDUNALDIA

Cantalejo, 2019/11/23

PEÑA II
ARANGUREN
22
ALBERDI
Erasun (1)
15

Iruña, 2019/11/23

Agirre
Eskiroz
22
Arteaga II
URRETABIZKAIA II
13

Bergara, 2019/11/24

Darío (2)
Ruiz
11
Elordi
O. Etxebarria
22

Azkoitia, 2019/11/22

Egiguren V
Erostarbe
22
Salaberria
Garmendia
14

2. JAURDUNALDIA

Eibar , 2019/11/30

PEÑA II
ARANGUREN
15
Agirre
Eskiroz
22

Fuenmayor, 2019/11/30

Arteaga II
Erasun (3)
22
ALBERDI
SALAVERRI
10

Amezketa , 2019/11/29

Elordi
Etxebarria
22
Egiguren V
Erostarbe
17

Fuenmayor, 2019/11/30

Zabala
Ruiz
19
Salaberria
Garmendia
22

3. JAURDUNALDIA

Tolosa , 2019/12/06

PEÑA II
ARANGUREN
22
Arteaga II
Erasun (1)
15

Iruña , 2019/12/07

Agirre
Eskiroz
22
ALBERDI
ITURRIAGA(3)
11

Bilbo , 2019/12/07

Elordi
Etxebarria
22
Salaberria
Garmendia
21

Eibar , 2019/12/08

Zabala
Ruiz
06
Egiguren V
Erostarbe
22

4. JAURDUNALDIA

Urretxu , 2019/12/13

Bakaikoa (5)
ARANGUREN
22
Egiguren V
Erostarbe
13

Eibar , 2019/12/15

Elordi
Etxebarria
22
Arteaga II
URRETABIZKAIA II
16

Nájera , 2019/12/15

ALBERDI
SALAVERRI
17
Zabala
Ruiz
22

Iruña , 2019/12/14

Agirre
Eskiroz
22
Darío (4)
Garmendia
10

5. JAURDUNALDIA

Lekeitio , 2019/12/21

PEÑA II
ARANGUREN
22
Elordi
Etxebarria
21

Irun , 2019/12/20

Arteaga II
URRETABIZKAIA II
22
Zabala
Ruiz
13

Arrasate , 2019/12/22

ALBERDI
SALAVERRI
22
Salaberria
Garmendia
16

Eibar , 2019/12/25

Agirre
Eskiroz
22
Egiguren V
Erostarbe
15

6. JAURDUNALDIA

Zeanuri , 2019/12/28

PEÑA II
ARANGUREN
22
Salaberria
TOLOSA(6)
21

Eibar, 2020/01/01

Arteaga II
URRETABIZKAIA II
21
Egiguren V
Erostarbe
22

Mallabia, 2019/12/28

ALBERDI
SALAVERRI
19
Elordi
Etxebarria
22

Tolosa, 2019/12/27

Agirre
Eskiroz
22
Zabala
Ruiz
20

7. JAURDUNALDIA

Tolosa , 2020/01/05

PEÑA II
ARANGUREN
22
Zabala
Ruiz
12

Alegi , 2020/01/03

Arteaga II
URRETABIZKAIA II
12
Salaberria
TOLOSA(6)
22

Azpeitia , 2020/01/03

ALBERDI
SALAVERRI
22
Egiguren V
Erostarbe
16

Eibar, 2020/01/06

Agirre
Eskiroz
21
Elordi
Etxebarria
22

 

LIGAKO SAILKAPENA - 2. ITZULIA

8. JAURDUNALDIA

Getaria , 2020/01/10

PEÑA II
ARANGUREN
22
ALBERDI
SALAVERRI
15

Zumaia , 2020/01/12

Agirre
Eskiroz
22
Arteaga II
URRETABIZKAIA II
11

Etxebarri , 2020/01/11

Elordi
Etxebarria
13
Zabala
Ruiz
22

Iruña, 2020/01/11

Egiguren V
Erostarbe
09
Salaberria
Tolosa6
22

9. JAURDUNALDIA

Estella, 2020/01/18

Agirre
Eskiroz
22
PEÑA II
ARANGUREN
10

Buñuel, 2020/01/17

Arteaga II
URRETABIZKAIA II
22
ALBERDI
SALAVERRI
21

Mungia , 2020/01/18

Elordi
Tolosa(7)
22
Egiguren V
Erostarbe
16

Eibar, 2020/01/19

Dario(2)
Ruiz
22
Salaberria
Garmendia
18

10. JAURDUNALDIA

Usurbil , 2020/01/25

Arteaga II
URRETABIZKAIA II
19
PEÑA II
ARANGUREN
22

Hendaia , 2020/01/24

Arretxe II (8)
Erasun (1)
22
Agirre
Eskiroz
15

Tolosa , 2020/01/26

Elordi
Etxebarria
20
Salaberria
Tolosa(7)
20

Iruña , 2020/01/25

Darío (2)
Ruiz
22
Egiguren V
Erostarbe
11

11. JAURDUNALDIA

Tolosa , 2020/02/02

PEÑA II
ARANGUREN
22
P. Etxeberria (9)
Erostarbe
7

Igorre , 2020/02/01

Arteaga II
URRETABIZKAIA II
22
Elordi
Etxebarria
6

Tolosa , 2020/02/02

Arretxe II (8)
Erasun (1)
17
Darío (2)
Ruiz
22

Iruña , 2020/02/01

Agirre
Eskiroz
20
Salaberria
Tolosa(7)
22

12. JAURDUNALDIA

Bilbo, 2020/02/08

Elordi
Etxebarria
12
PEÑA II
Erasun (10)
22

Iruña, 2020/02/08

Darío (2)
Ruiz
22
Arteaga II
URRETABIZKAIA II
16

Zestoa, 2020/02/07

ALBERDI
SALAVERRI
12
Salaberria
Tolosa (7)
22

Tafalla, 2020/02/09

Bakaikoa (11)
Eskiroz
22
Egiguren V
Erostarbe
0

13. JAURDUNALDIA

Gernika, 2020/02/14

PEÑA II
Erasun (10)
22
Salaberria
Garmendia
09

Iruña, 15/02/2020

Arteaga II
URRETABIZKAIA II
22
Egiguren V
Erostarbe
16

Urduliz, 15/02/2020

Elordi
Etxebarria
22
ARRETXE II (8)
ETCHEGOIN(1)
10

Najera, 16/02/2020

ARRETXE II(11)
Eskiroz
22
Zabala
Ruiz
12

14. JAURDUNALDIA

Tolosa, 25/02/2020

ARRETXE II 12
ARANGUREN
14
Zabala
Ruiz
22

Tolosa, 24/02/2020

Arteaga II
URRETABIZKAIA II
14
Salaberria
Tolosa (6)
22

Iruña, 22/02/2020

ALBERDI
SALAVERRI
22
Egiguren V
Erostarbe
21

Zangotza, 22/02/2020

Agirre S
Eskiroz
22
Elordi
Etxebarria
18

 

FINALAURDENETAKO LIGA

Larrabetzu, 2020/02/28

ELORDI
ETXEBARRIA
13
ZABALA
RUIZ
22

Eibar , 2020/03/01

Agirre
Eskiroz
22
PEÑA II
Aranguren
13

Mallabia , 2020/03/06

Elordi
Etxebarria
13
PEÑA II
Erasun (10)
22

Iruña, 2020/03/07

Agirre
Eskiroz
22
ZABALA
RUIZ
14

Logroño, -

PEÑA II
ARANGUREN
--
ZABALA
RUIZ
--

Eibar, -

Agirre
Eskiroz
--
Elordi
O.Etxebarria
--

Final

Pamplona, -

--
--
--
--
--
--

(1) Salaverriren ordez, lesionatuta
(2) Zabalaren ordez, lesionatuta
(3) Urretaren ordez, lesionatuta
(4) Salaberriaren ordez, lesionatuta
(5) Peña IIaren ordez, lesionatuta
(6) Garmendiaren ordez, lesionatuta
(7) Etxebarriaren ordez, lesionatuta
(8) Alberdiren ordez, lesionatuta
(9) Egiguren Vren ordez, lesionatuta
(10) Arangurenen ordez
(11) Agirreren ordez
(12) Sustituye a PEÑA II