Txapelketak

2017ko EPELen Binakako Txapelketa

Txapelketaren Historiala

Finalaurreko Sailkapena Ikusi

 

FINAL LAURDENETAKO LIGA - 1. ITZULIA

1. JARDUNALDIA

Estella, 2016/12/03

OLAIZOLA II
UNTORIA
22
BENGOETXEA VI
LARUNBE
16

Zestoa, 2016/12/02

EZKURDIA
MERINO II
20
ARTOLA
ALBISU
22

Zumarraga, 2016/12/04

IRRIBARRIA
REZUSTA
22
ELEZKANO II
ZABALETA
17

Tolosa, 2016/12/06

URRUTIKOETXEA
BEROIZ
16
ALTUNA III
BARRIOLA
22

2. JARDUNALDIA

Zierbana, 2016/12/08

OLAIZOLA II
UNTORIA
22
ELEZKANO II
ZABALETA
19

Iruña, 2016/12/10

IRRIBARRIA
REZUSTA
22
EZKURDIA
MERINO II
10

Donostia, 2016/12/09

MENDIZABAL III (1)
BARRIOLA (2)
11
ARTOLA
ALBISU
22

Lekeitio, 2016/12/11

BENGOETXEA VI
LARUNBE
22
URRUTIKOETXEA
BEROIZ
13

3. JARDUNALDIA

Bilbo, 2016/12/18

OLAIZOLA II
UNTORIA
18
URRUTIKOETXEA
IMAZ (3)
22

Iruña, 2016/12/17

BENGOETXEA VI
LARUNBE
18
EZKURDIA
MERINO II
22

Urretxu, 2016/12/13

ELEZKANO II
ZABALETA
22
ARTOLA (4)
ALBISU
11

Oñati, 2016/12/16

IRRIBARRIA
REZUSTA
22
MENDIZABAL III (1)
TOLOSA (2)
17

4. JARDUNALDIA

Irurtzun, 2016/12/23

MENDIZABAL III
BARRIOLA
03
ELEZKANO II
ZABALETA
22

Tolosa, 2016/12/24

BENGOETXEA VI
LARUNBE
20
VÍCTOR (5)
ALBISU
22

Arrasate, 2016/12/22

URRUTIKOETXEA
IMAZ (3)
15
EZKURDIA
MERINO II
22

Eibar, 2016/12/25

IRRIBARRIA
REZUSTA
22
OLAIZOLA II
UNTORIA
07

5. JARDUNALDIA

Bilbo, 2016/12/31

IRRIBARRIA
REZUSTA
22
URRUTIKOETXEA
IMAZ (3)
21

Etxebarri, 2016/12/30

BENGOETXEA VI
LARUNBE
22
ELEZKANO II
ZABALETA
18

Tolosa, 2017/01/02

OLAIZOLA II
UNTORIA
22
VÍCTOR (5)
ALBISU
09

Eibar, 2017/01/01

EZKURDIA
MERINO II
18
ALTUNA III
BARRIOLA
22

6. JARDUNALDIA

Iruña, 2017/01/07

BENGOETXEA VI
LARUNBE
12
ALTUNA III
BARRIOLA
22

Tolosa, 2017/01/05

IRRIBARRIA
REZUSTA
22
VÍCTOR (5)
ALBISU
13

Soria, 2017/01/08

EZKURDIA
MERINO II
22
VÍCTOR (6)
UNTORIA
12

Eibar, 2017/01/06

URRUTIKOETXEA
IMAZ (3)
16
ELEZKANO II
ZABALETA
22

7. JARDUNALDIA

Hendaya, 2017/01/13

IRRIBARRIA
REZUSTA
16
BENGOETXEA VI
LARUNBE
22

Iruña, 2017/01/14

OLAIZOLA II
UNTORIA
16
ALTUNA III
BARRIOLA
22

Tolosa, 2017/01/16

URRUTIKOETXEA
IMAZ (3)
22
VÍCTOR (5)
ALBISU
18

Logroño, 2017/01/15

EZKURDIA
MERINO II
22
JAKA (7)
ZABALETA
15

FINAL LAURDENETAKO LIGA - 2. ITZULIA

8. JARDUNALDIA

Oiartzun, 2017/01/22

URRUTIKOETXEA
IMAZ (3)
22
EZKURDIA
MERINO II
20

Iruña, 2017/01/21

IRRIBARRIA
REZUSTA
22
OLAIZOLA II
UNTORIA
19

Mungia, 2017/01/18

JAKA (6)
ZABALETA
22
ALTUNA III
BARRIOLA
5

Galdakao, 2017/01/22

BENGOETXEA VI
LARUNBE
10
VÍCTOR (5)
ALBISU
22

9. JARDUNALDIA

Mallabia, 2017/01/27

URRUTIKOETXEA
IMAZ (3)
18
VÍCTOR (5)
ALBISU
22

Iruña, 2017/01/28

EZKURDIA
MERINO II
21
ELEZKANO II
ZABALETA
22

Gasteiz, 2017/01/29

OLAIZOLA II
UNTORIA
22
ALTUNA III
BARRIOLA
12

Tolosa, 2017/01/30

IRRIBARRIA
REZUSTA
21
BENGOETXEA VI
LARUNBE
22

10. JARDUNALDIA

Idiazabal, 2017/02/04

VÍCTOR (5)
ALBISU
22
ALTUNA III
BARRIOLA
8

Iruña, 2017/02/04

BENGOETXEA VI
LARUNBE
22
URRUTIKOETXEA
IMAZ (3)
9

Bilbao, 2017/02/05

OLAIZOLA II
UNTORIA
22
ELEZKANO II
ZABALETA
15

Donostia, 2017/02/03

IRRIBARRIA
REZUSTA
22
EZKURDIA
MERINO II
18

11. JARDUNALDIA

Markina-Xemein, 2017/02/11

URRUTIKOETXEA II
IMAZ (3)
22
ALTUNA III
BARRIOLA
21

Iruña, 2017/02/11

IRRIBARRIA
REZUSTA
22
ELEZKANO II
ZABALETA
18

Tafalla, 2017/02/12

EZKURDIA
MERINO II
22
VÍCTOR (5)
ALBISU
12

Urduriz, 2017/02/10

OLAIZOLA II
UNTORIA
20
BENGOETXEA VI
LARUNBE
22

12. JARDUNALDIA

Gasteiz, 2017/02/18

IRRIBARRIA
REZUSTA
22
ALTUNA III
MERINO I (2)
12

Irún, 2017/02/17

ELEZKANO II
ZABALETA
22
VÍCTOR (5)
ALBISU
6

Tolosa, 2017/02/20

OLAIZOLA II
UNTORIA
21
URRUTIKOETXEA
IMAZ (3)
22

Eibar, 2017/02/19

BENGOETXEA VI
LARUNBE
8
EZKURDIA
MERINO II
22

13. JARDUNALDIA

Iruña, 2017/02/25

OLAIZOLA II
UNTORIA
22
EZKURDIA
MERINO II
16

Tolosa, 2017/02/27

URRUTIKOETXEA
IMAZ (3)
22
ELEZKANO II
ZABALETA
19

Tolosa, 2017/02/28

BENGOETXEA VI
LARUNBE
22
ALTUNA III
BARRIOLA
17

Eibar, 2017/02/26

IRRIBARRIA
REZUSTA
22
ARTOLA
ALBISU
19

14. JARDUNALDIA

Iruña, 2017/03/04

OLAIZOLA II
UNTORIA
22
ARTOLA
ALBISU
16

Logroño, 2017/03/05

EZKURDIA
MERINO II
15
ALTUNA III
BARRIOLA
22

Bergara, 2017/03/03

IRRIBARRIA
REZUSTA
22
URRUTIKOETXEA
IMAZ (3)
7

Tolosa, 2017/03/06

BENGOETXEA VI
LARUNBE
18
JAKA (7)
ZABALETA
22

FINALAURREKOETAKO LIGAXKA

Iruña, 2017/03/11

OLAIZOLA II
UNTORIA
18
BENGOETXEA VI
LARUNBE
22

Eibar, 2017/03/12

IRRIBARRIA
REZUSTA
22
ELEZKANO II
ZABALETA
15

Iruña, 2017/03/18

OLAIZOLA II
UNTORIA
22
ELEZKANO II
ZABALETA
15

Donostia, 2017/03/19

IRRIBARRIA
REZUSTA
22
BENGOETXEA VI
LARUNBE
14

Iruña, 2017/03/25

BENGOETXEA VI
LARUNBE
22
JAKA (7)
ZABALETA
17

Bilbo, 2017/03/26

IRRIBARRIA
REZUSTA
22
OLAIZOLA II
UNTORIA
18

FINALA

Bilbo, 2017/04/09

IRRIBARRIA
REZUSTA
22
BENGOETXEA VI
LARUNBE
14

(1) ALTUNA IIIaren ordez, lesiontua
(2) BARRIOLAren ordez, lesiontua
(3) BEROIZaren ordez
(4) ARTOLA lesiontua
(5) ARTOLAren ordez, lesiontua
(6) OLAIZOLA II.aren ordez, lesiontua
(7) ELEZKANO II.aren ordez, lesiontua