Campeonatos

Masters Caixabank 2020

Ligako Sailkapena Ikusi

 

LIGA DE CLASIFICACIÓN - PRIMERA VUELTA

JORNADA 1

Azpeitia, 17/07/2020

EZKURDIA
ARANGUREN
8
ALTUNA III
IMAZ
22

Zeanuri, 26/06/2020

ELEZKANO II
ARETXABALETA
17
JAKA
ALBISU
22

Bilbo, 27/06/2020

URRUTIKOETXEA
IRRIBARRIA
14
ARTOLA
REZUSTA
22

Irun, 01/07/2020

OLAIZOLA II
ZABALETA
20
PEÑA II1
MARTIJA
22

JORNADA 2

Labrit, 05/07/2020

ELEZKANO II
ARETXABALETA
13
ALTUNA III
IMAZ
22

Aginaga, 05/07/2020

EZKURDIA
ARANGUREN
22
JAKA
ALBISU
20

Zaldibar, 04/07/2020

LASO2
IRRIBARRIA
13
PEÑA II1
MARTIJA
22

Labrit, 05/07/2020

OLAIZOLA II
ZABALETA
16
ARTOLA
REZUSTA
22

JORNADA 3

Larrabetzu, 10/07/2020

EZKURDIA
ARANGUREN
22
ELEZKANO II
ARETXABALETA
19

Los Arcos, 11/07/2020

LASO2
IRRIBARRIA
13
OLAIZOLA II
ZABALETA
22

Cenicero, 12/07/2020

JAKA
ALBISU
22
ALTUNA III
IMAZ
16

Tolosa, 13/07/2020

ARTOLA
REZUSTA
22
PEÑA II1
MARTIJA
10

JORNADA 4

Markina-Xemein, 17/07/2020

OLAIZOLA II
ZABALETA
22
ELEZKANO II
ARETXABALETA
11

Lizartza, 18/07/2020

BENGOETXEA VI
MARTIJA
22
JAKA
ALBISU
18

Zarautz, 19/07/2020

ALTUNA III
IMAZ
22
ARTOLA
REZUSTA
14

Arrigorriaga, 19/07/2020

URRUTIKOETXEA
IRRIBARRIA
19
EZKURDIA
ARANGUREN
22

JORNADA 5

Arbizu, 26/07/2020

BENGOETXEA VI
MARTIJA
22
EZKURDIA
ARANGUREN
16

Medrano, 24/07/2020

ELEZKANO II
ARETXABALETA
12
ARTOLA
REZUSTA
22

Pamplona, 25/07/2020

OLAIZOLA II
ZABALETA
22
ALTUNA III
IMAZ
19

Zarautz, 26/07/2020

URRUTIKOETXEA
IRRIBARRIA
9
JAKA
ALBISU
22

JORNADA 6

Bera, 02/08/2020

URRUTIKOETXEA
IRRIBARRIA
10
ALTUNA III
IMAZ
22

Ayegui, 31/07/2020

OLAIZOLA II
ZABALETA
22
JAKA
ALBISU
18

Pamplona, 01/08/2020

EZKURDIA
ARANGUREN
06
ARTOLA
REZUSTA
22

Itziar, 31/07/2020

BENGOETXEA VI
MARTIJA
22
ELEZKANO II
ARETXABALETA
11

JORNADA 7

Zizurkil, 07/08/2020

JAKA
ALBISU
14
ARTOLA
REZUSTA
22

Getaria, 07/08/2020

OLAIZOLA II
ZABALETA
17
EZKURDIA
ARANGUREN
22

Dima, 08/08/2020

URRUTIKOETXEA
IRRIBARRIA
8
ELEZKANO II
MARIEZKURRENA II3
22

Zestoa, 07/08/2020

BENGOETXEA VI
MARTIJA
16
ALTUNA III
IMAZ
22

SEGUNDA VUELTA

JORNADA 8

Oiartzun, 09/08/2020

EZKURDIA
ARANGUREN
21
ALTUNA III
IMAZ
22

Mallabia, 14/08/2020

ELEZKANO II
MARIEZKURRENA II3
12
JAKA
ALBISU
22

Zarautz, 14/08/2020

URRUTIKOETXEA
IRRIBARRIA
4
ARTOLA
REZUSTA
22

Irurzun, 09/08/2020

OLAIZOLA II
ZABALETA
22
BENGOETXEA VI
MARTIJA
9

JORNADA 9

Lekeitio, 15/08/2020

ELEZKANO II
MARIEZKURRENA II3
17
ALTUNA III
IMAZ
22

Zarautz, 16/08/2020

EZKURDIA
ARANGUREN
22
JAKA
ALBISU
16

Lekunberri, 15/08/2020

URRUTIKOETXEA
IRRIBARRIA
18
BENGOETXEA VI
MARTIJA
22

Azkoitia, 15/08/2020

OLAIZOLA II
ZABALETA
18
ARTOLA
REZUSTA
22

10 JORNADA

Elgoibar, 23/08/2020

ALTUNA III
IMAZ
20
P. ETXEBERRIA 4
ALBISU
22

Elgoibar, 24/08/2020

EZKURDIA
ARANGUREN
22
ELEZKANO II

Mariezkurrena II3
15

Plentzia, 21/08/2020

OLAIZOLA II
ZABALETA
11
URRUTIKOETXEA
IRRIBARRIA
22

Soria, 22/08/2020

BENGOETXEA VI
MARTIJA
16
ARTOLA
REZUSTA
22

JORNADA 11

Leitza, 30/08/2020

BENGOETXEA VI
MARTIJA
22
EZKURDIA
ARANGUREN
14

Tafalla, 29/08/2020

ELEZKANO II
ARETXABALETA
19
ARTOLA
REZUSTA
22

Bilbao, 28/08/2020

OLAIZOLA II
ZABALETA
22
ALTUNA III
IMAZ
21

Lekeitio, 31/08/2020

URRUTIKOETXEA
IRRIBARRIA
22
P. ETXEBERRIA 4
ALBISU
13

JORNADA 12

Lekeitio, 06/09/2020

ALTUNA III
IMAZ
22
PEÑA II4
REZUSTA
20

Aiegi, 04/09/2020

BENGOETXEA VI
MARTIJA
14
P. ETXEBERRIA3
ALBISU
22

Ziordia, 07/09/2020

URRUTIKOETXEA
BIKUÑA5
15
EZKURDIA
ARANGUREN
22

Lezama, 05/09/2020

OLAIZOLA II
ZABALETA
22
ELEZKANO II
ARETXABALETA
13

JORNADA 13

Igorre, 12/09/2020

URRUTIKOETXEA
BIKUÑA5
15
ALTUNA III
IMAZ
22

Gautegiz-Arteaga, 11/09/2020

OLAIZOLA II
ZABALETA
22
JAKA
ALBISU
16

Tolosa, 13/09/2020

EZKURDIA
ARANGUREN
09
ARTOLA
REZUSTA
22

Villamediana de Iregua, 14/09/2020

BENGOETXEA VI
MARTIJA
22
ELEZKANO II
ARETXABALETA
20

JORNADA 14

Villava, 19/09/2020

JAKA
ALBISU
22
ARTOLA
REZUSTA
19

Hondarribi, 19/09/2020

OLAIZOLA II
ZABALETA
09
EZKURDIA
ARANGUREN
22

Artajona, 19/09/2020

URRUTIKOETXEA
IRRIBARRIA
22
ELEZKANO II
ARETXABALETA
08

Estella, 18/08/2020

BENGOETXEA VI
MARTIJA
19
ALTUNA III
IMAZ
22

SEMIFINALES

Logroño, 21/09/2020

BENGOETXEA VI
MARTIJA
11
ARTOLA
REZUSTA
22

Logroño, 25/09/2020

OLAIZOLA II
ZABALETA
20
ALTUNA III
IMAZ
22

FINAL

Bilbao, 27/09/2020

ALTUNA III
IMAZ
09
ARTOLA
REZUSTA
22

1 Sustituye a BENGOETXEA VI
2 Sustituye a URRUTIKOETXEA
3 Sustituye a ARETXABALETA
4 Sustituye a ARTOLA
5 Sustituye a IRRIBARRIA